O NAS


KIM JESTEŚMY

Na rynku reklamy, eventów i rozrywki jesteśmy jedną z najbardziej cenionych i doświadczonych firm w Polsce. Braliśmy udział w tworzeniu najważniejszych wydarzeń z dziedziny produkcji telewizyjnej w naszym kraju. Wprowadzaliśmy do polskiej telewizji najnowsze technologie. Tworzyliśmy podstawy nowoczesnej telewizji na Ukrainie. Współpracujemy z najważniejszymi mediami, stacjami telewizyjnymi i największymi artystami polskiego i międzynarodowego formatu.

JAK PRACUJEMY

Zakres kompetencji dopasowujemy do celów biznesowych kazdego projektu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania komunikacji dla danej marki. Przygotowujemy strategie i kreacje reklamowe, eventy i wydarzenia medialne o ogólnopolskim zasięgu. Dobieramy kanały komunikacji i metody dotarcia do Twojego klienta.

MISJA

Naszą misją jest Profesjonalizm. Domeną jest kompleksowość obsługi, a także umiejętność dopasowania się do wyzwań o różnej skali. Myśląc o wspieraniu marki proponujemy doradztwo i pełną obsługę kreatywną jak również pracę nad pojedynczymi projektami.NASZ KLIENT

Satysfakcja klientów to nasz cel nadrzędny. Istniejemy po to, by sprostać nawet najbardziej ambitnym wymaganiom naszych klientów Ich zadowolenie jest naszym nadrzędnym celem biznesowym, a ich rekomendacja najwyższą możliwą dla nas nagrodą.